меню
Your Cart

Сите продукти

Aloe Vera gel so Resveratrol  750 ML
Ново Промо
Пакување: 750мл, стаклено шише. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 10-15мл, 2-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата (може да се земе и до 150мл на ден) Алое Вера гелот со екстракт од грозје е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицира..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Aloe Royal (500ml)
Ново Промо
  Опис  АЛОЕ РОЈАЛ Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5-20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата Алое Ројал е додаток на исхраната со 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видо..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Vitamin C - Complex  ( 1000 ml )
Ново Промо
Пакување: 1000мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 15мл, 1-2 пати на ден по oброк. Витамин Ц комплекс е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна форм..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Elderberil imun sirup  (500ml)
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5 до 10 мл, 2-3 пати на ден по оброк, зависно од возраста. Препаратот може да се употребува и од страна на деца над 3 годишна возраст. Елдерберил имун сируп претставува додаток на исхраната со концнтриран екстракт ..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Mushroom Complex ( 500 ml )
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 500 мл. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 20мл, 1 до 2 пати на ден по оброк. MUSHROOM COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5те најмоќни медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Корд..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Gastro Complex ( 250 ml )
Ново Промо
Пакување: 250мл стаклено шише. Дозирање и начин на употреба: Се зема по 5мл два пати на ден (една лажица од 5 мл се меша во 2-2,5 дл вода и се пие наутро, 1 ч пред оброк и навечер, 1 час пред оброк или 1 час пред спиење, зависно од состојбата). ГАСТРО КОМПЛЕКС е 100% природен додаток на исхранат..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
PMS Complex
Ново Промо
  Опис  Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк. ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Vitamin C - Complex  (500 ml )
Ново Промо
 Пакување: 500мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 15мл, 1-2 пати на ден по oброк.Витамин Ц комплекс е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна формула..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Diet Shots  ( 500ml )
Ново Промо
Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите. ДИЕТ ШОТС е додаток на исхраната наменет за регулирање на телесната тежина кој ги вклучува најмоќните билни екстракти (од зелено кафе, гуарана, гарсе..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
LIQUID  COLLAGEN    250 ml
Ново Промо
Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден, пред оброк. Најдобро наутро пред јадење. Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејст..
750.00Ден
Без данок:750.00Ден
Nicotine Protect  (60 Cps )
Ново Промо
Пакување: 60 капсули, пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули, еднаш до два пати во денот со вода по оброк.НИКОТИН протект е додаток во исхраната кој содржи природни билни екстракти од кора од бор и пеперминт, куркумин, бета-каротен, биофлавоноиди и други фитоелеме..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Epimedium Complex
Ново Промо
Опис  Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите. Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 25 до 36 од 66 (6 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).