меню
Your Cart

Акции - 1

Акции
ALOE VERA GEL 99%  е гел за кожа од сертифицирано органско алое вера од видот Barbadensis Miller со додаток на хлорофил. Наменет е за интензивна заштита, нега и ревитализација на кожата, има хипоалергена формула и може да се употребува кај сите видови кожа и кај сите возрасти.Употребата на АЛОЕ..
498.00Ден
Без данок:498.00Ден
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker + 2 кода
Ново -37 %
ULTIMATE SLIM BOX е научно формулиран сет од производи наменет за брзо, ефикасно и одржливо слабеење, елиминација на целулитот и обликување на телото. Единствено решение кое обезбедува синергистичко дејство и дуална внатрешна и надворешна употреба, за максимални резултати видливи уште по првиот..
2,990.00Ден 4,740.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
Diet Shake со вкус на чоколадо +Shaker+Slim Complex +код, заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -17 %
DIET SHAKE е диететски производ, комплетен нутритивно избалансиран заменски оброк за регулирање на тежината. Богат е со протеин од сурутка, растителни влакна (од овесни трици и глукоманан) и есенцијални микронутриенти (12 витамини и 4 минерали) неопходни за здраво, лесно и одржливо сл..
1,490.00Ден 1,790.00Ден
Без данок:1,490.00Ден
Diet Shake со вкус на ванила +Shaker+Slim Complex+код, заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -17 %
DIET SHAKE е диететски производ, комплетен нутритивно избалансиран заменски оброк за регулирање на тежината. Богат е со протеин од сурутка, растителни влакна (од овесни трици и глукоманан) и есенцијални микронутриенти (12 витамини и 4 минерали) неопходни за здраво, лесно и одржливо сл..
1,490.00Ден 1,790.00Ден
Без данок:1,490.00Ден
Diet Shake со вкус на јагода + Shaker+Slim Complex+код, заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -17 %
DIET SHAKE е диететски производ, комплетен нутритивно избалансиран заменски оброк за регулирање на тежината. Богат е со протеин од сурутка, растителни влакна (од овесни трици и глукоманан) и есенцијални микронутриенти (12 витамини и 4 минерали) неопходни за здраво, лесно и одржливо сл..
1,490.00Ден 1,790.00Ден
Без данок:1,490.00Ден
Allergo Protect (500ml+250ml) - препарат против алергија
-28 %
АЛЕРГО ПРОТЕКТ е додаток во исхраната, хербален препарат кој што содржи див ѓумбир, црн кардамон, кинеска туја, коприва, алое вера, со бромелаин и витамин Д и е наменет за одржување на имунолошката функција.Витамин Д придонесува за нормалната функција на имунолошкиот систем.Витамин Ц&nbs..
995.00Ден 1,390.00Ден
Без данок:995.00Ден
Bronho Protect (2+1) + код - заштита при инфекции
-25 %
Сетот BRONCHO PROTECT 2+1 е наменет за одржување на здравјето и функцијата на респираторниот систем и зајакнување на имунитетот.   Производот содржи 8 активни компоненти (растителни екстракти и витамини) Научна формулација со широко, синергистичко дејство, по препорака на експертите;..
1,490.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:1,490.00Ден
Gastro Protect & Aloe - препарат за дигестивно здравје
-50 %
ГАСТРО ПРОТЕКТ е храна за посебни медицински намени која содржи Трипала комплекс (мешавина), екстракт од сладок корен (ликорица), алое вера и магнезиум, за диететско регулирање на воспалителни процеси на гастроинтестиналниот тракт пропратени со нарушена дегустија, мачнини и болки (гастичен рефл..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Curcumactiv (500+250ml) - препарат за смирување болки и воспаленија
-28 %
Curcumactiv е додаток на исхраната кој содржи Curcumin C3 Complex® и други растителни екстракти, во комбинација со Bioperine® екстракт од бибер и е неменет за смирување на воспаленија проследени со болки. Содржи Curcumin C3 Complex® и Biоperine® - стандардизирани, патентирани и клинички тестира..
995.00Ден 1,390.00Ден
Без данок:995.00Ден
Brain Protect 30cps  - суплемент за мемориja и концентрациja
-24 %
Brain Protect е додаток на исхраната кој содржи Bacopin®, Centilin®, екстракт од медицинска печурка Лавја Грива, растителни екстракти и Б витамини, во комбинација со Bioperine® и е неменет за ефикасна поддршка за неврокогнитивните функции на мозокот и меморијата. Содржи Bacopin® и Centellin® - ..
750.00Ден 990.00Ден
Без данок:750.00Ден
Cholestol Complex (2+1) + код  - препарат против холестерол
-25 %
Сетот Cholestol Complex 2+1 е наменет за диетстско регулирање на нивото на холестерол и масти во организмот.   ➢ Содржи Монаколин К (3%) добиен од екстракт од ферментиран црвен ориз; ➢ Обезбедува синергија на 7 активни состојки; ➢ Уникатна формула базирана на научно потврдени сознан..
1,490.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:1,490.00Ден
Mega Multivitamin  ( 2+1 ) + код
-25 %
Сетот MEGA MULTIVITAMINS 2+1 е наменет за подобрување на нивото на енергија и продуктивност и одржување виталноста на целиот организмот.   MEGA MULTIVITAMINS содржи мега дози на 12 витамини, 4 минерали, 8 растителни екстракти од овошје и зеленчук и 5 медицински печурки; Содржи Piperi..
1,490.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:1,490.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 33 (3 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).