меню
Your Cart

Женско здравје - 1

Женско здравје
Uro Protect е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, наменет за заштита на здравјето и функцијата на уринарниот систем.   Содржи 4 активни компоненти со синергистичко и научно потврено дејство; Уникатна формулација и дозирање прилагодено и за превенција и при ..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Д-МАНОЗА е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Употребата на Д-Маноза придонесува за:За одржување на функцијата на уриналниот трактЗа заштита и смирување на уринални инфекцииПакување:..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк...
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокриниот систем (продукцијата и регулацијата на хормоните), и подобрување на нивото на енергија и концентрација.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се зе..
349.00Ден
Без данок:349.00Ден
Екстракт од мака е додаток на исхраната кој го подобрува општото здравје и виталноста на организмот. Екстракто од Мака може да помогне во стабилизирање на хормоните и подобрување на плодноста и либидото. Помага и во подобрување на функцијата на имунолошкиот и кардиоваскуларниот систем.Состав: Екстра..
149.00Ден
Без данок:149.00Ден
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)

Женско здравје

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).