421279682
меню
Your Cart

Женско здравје - 1

Женско здравје
D-MANNOSE (30cps.) - препарат против уринални инфекции
-45 %
Д-МАНОЗА е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Употребата на Д-Маноза придонесува за:За одржување на функцијата на уриналниот трактЗа заштита и смирување на уринални инфекцииПакување:..
550.00Ден 995.00Ден
Без данок:550.00Ден
Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокриниот систем (продукцијата и регулацијата на хормоните), и подобрување на нивото на енергија и концентрација.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се зе..
385.00Ден
Без данок:385.00Ден
Екстракт од мака е додаток на исхраната кој го подобрува општото здравје и виталноста на организмот. Екстракто од Мака може да помогне во стабилизирање на хормоните и подобрување на плодноста и либидото. Помага и во подобрување на функцијата на имунолошкиот и кардиоваскуларниот систем.Состав: Екстра..
170.00Ден
Без данок:170.00Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)

Женско здравје

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).