G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Пакети - 1

Пакети
Diet Shake со вкус на чоколадо -  заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Diet Shake со вкус на ванила - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Diet Shake со вкус на јагода  - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Allergo Protect (500ml) (2+1) - препарат против алергија
-33 %
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД АЛЕРГИИТЕ ЗА САМО 5 ДЕНА, БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ ОД АНТИХИСТАМИНИ.                                             &n..
1,790.00Ден 2,685.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Broncho Protect (2+1) + цинк - заштита при инфекции
-19 %
Сетот BRONCHO PROTECT 2+1 е наменет за одржување на здравјето и функцијата на респираторниот систем и зајакнување на имунитетот.   Производот содржи 8 активни компоненти (растителни екстракти и витамини) Научна формулација со широко, синергистичко дејство, по препорака на експертите;..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Brain Protect (2+1)  - суплемент за мемориja и концентрациja
-19 %
Сетот Brain Protect 2+1 е неменет за ефикасна поддршка за неврокогнитивните функции на мозокот и меморијата.   Производот BRAIN PROTECT содржи специфични растителни екстракти Bacopin® и Centellin® кои се стандардизирани и имаат клинички докажани ефикасност; Обезбедува синергистичко д..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Mega Multivitamin  (2+1)
-19 %
Сетот MEGA MULTIVITAMINS 2+1 е наменет за подобрување на нивото на енергија и продуктивност и одржување виталноста на целиот организмот.   MEGA MULTIVITAMINS содржи мега дози на 12 витамини, 4 минерали, 8 растителни екстракти од овошје и зеленчук и 5 медицински печурки; Содржи Piperi..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Snail Complex (2+1)  - препарат за заштита на зглобови
-19 %
Содржи Nutrelix® и Curcumin C3 Complex® - стандардизирани, патентирани и клинички тестирани состојки; Уникатна формулација со широк спектар на дејствоЕдноставна употреба, само 1 капсула на ден;Без несакани ефекти, дури и при продолжена употреба;100% природен производ;Без шеќер, поволен и за лица со ..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Prostatol Complex (2+1)  - препарат за заштита на простата
-19 %
>Prostatol Complex е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма (Saw Palmetto), растителни екстракти и цинк, наменет за одржување и подобрување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај мажите.Содржи 7 активни компоненти со синергистичко дејство;Научна формулаци..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
RESVERATROL COMPLEX  (2+1)  - за кардиоваскуларни болести
-19 %
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (извор на ЕГЦГ- епигалокатекин га..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Hepatol Forte  (2+1)
-19 %
Сетот Hepatol Forte 2+1 е наменет за поддршка на функцијата и заштита на црниот дроб.   ➢ Обезбедува високи дози на екстракт од Млечен трн (со Силимарин) за ефикасна заштита и детоксикација; ➢ Комбинира 5 активни компоненти со научно докажани придобивки; ➢ Уникатна формулација базир..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
-45 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 14 (2 страни)

Пакети

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).