G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Сите продукти - 6

Bone Protect (2+1)
-18 %
БОН ПРОТЕКТ е храна за посебна медицинска намена за диететско регулирање на состојби при намалена густина (остеопенија и остеопороза) на коските. Состав: Калциум (Calcium Carbonate), Maгнезиум (Magnesium Citrate), Витамин Ц (Ascorbic acid), Калиум (Potassium chloride), Цинк (Zinc Pico..
1,790.00Ден 2,190.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Curcumactiv (2+1) 2x 500ml + 250ml - препарат за смирување болки и воспаленија
-18 %
Curcumactiv е додаток на исхраната кој содржи Curcumin C3 Complex® и други растителни екстракти, во комбинација со Bioperine® екстракт од бибер и е неменет за смирување на воспаленија проследени со болки. Содржи Curcumin C3 Complex® и Biоperine® - стандардизирани, патентирани и клинички тестира..
1,790.00Ден 2,190.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Brain Protect 30cps  - суплемент за мемориja и концентрациja
-45 %
Brain Protect е додаток на исхраната кој содржи Bacopin®, Centilin®, екстракт од медицинска печурка Лавја Грива, растителни екстракти и Б витамини, во комбинација со Bioperine® и е неменет за ефикасна поддршка за неврокогнитивните функции на мозокот и меморијата. Содржи Bacopin® и Centellin® - ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Brain Protect (2+1)  - суплемент за мемориja и концентрациja
-19 %
Сетот Brain Protect 2+1 е неменет за ефикасна поддршка за неврокогнитивните функции на мозокот и меморијата.   Производот BRAIN PROTECT содржи специфични растителни екстракти Bacopin® и Centellin® кои се стандардизирани и имаат клинички докажани ефикасност; Обезбедува синергистичко д..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Cholestol Complex 30cps,препарат против холестерол
-45 %
Cholestol Complex е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, стероли и витамини, наменет за диетстско регулирање на нивото холестерол и масти во организмот. Содржи 7 активни компоненти со синергистичко дејство; Со екстракт од ферментиран црвен ориз (со 3% Монаколин К); ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Cholestol Complex (2+1)  - препарат против холестерол
-19 %
Сетот Cholestol Complex 2+1 е наменет за диетстско регулирање на нивото на холестерол и масти во организмот.   ➢ Содржи Монаколин К (3%) добиен од екстракт од ферментиран црвен ориз; ➢ Обезбедува синергија на 7 активни состојки; ➢ Уникатна формула базирана на научно потврдени сознан..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
URO Protect (30cps.)   - препарат против уринални инфекции
-45 %
Uro Protect е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, наменет за заштита на здравјето и функцијата на уринарниот систем.   Содржи 4 активни компоненти со синергистичко и научно потврено дејство; Уникатна формулација и дозирање прилагодено и за превенција и при ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Autoimmune Support Formula (2+1)  - против аутоимуни болести
-19 %
AUTOIMMUNO SUPPORT  е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5 медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), а е наменет за регулација и балансирање на функција..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
D-MANNOSE (30cps.) - препарат против уринални инфекции
-36 %
Д-МАНОЗА е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Употребата на Д-Маноза придонесува за:За одржување на функцијата на уриналниот трактЗа заштита и смирување на уринални инфекцииПакување:..
350.00Ден 550.00Ден
Без данок:350.00Ден
Autoimmune Support Formula (30cps.) - против аутоимуни болести
-45 %
AUTOIMMUNO SUPPORT  е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5 медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), а е наменет за регулација и балансирање на функција..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Mega Multivitamin 500ml  - препарат за имунитет
-45 %
MEGA MULTIVITAMINS е додаток на исхраната со витамини и минерали, кој е збогатен со комплекс од растителни екстракти и медицински печурки и е наменет за подобрување на нивото на енергија, одржување на метаболизмот и виталноста на организмот. Содржи мега дози на 12 витамини и 4 минерали; Због..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 61 до 72 од 141 (12 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).