Мени
Your Cart

COLLAGEN PEPTIDES (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските

COLLAGEN PEPTIDES  (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
COLLAGEN PEPTIDES  (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
COLLAGEN PEPTIDES  (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
COLLAGEN PEPTIDES  (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
COLLAGEN PEPTIDES  (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
COLLAGEN PEPTIDES  (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
COLLAGEN PEPTIDES (1+1) + подарок Glucosamine Sulfat - додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските
1,990.00Ден
Без данок: 1,990.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: COLLAGEN PEPTIDES
Тагови: COLLAGEN PEPTIDES

COLLAGEN PEPTIDES e додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, и наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските. Го содржи колагенот од брендот Пептан, кој е најквалитет колаген во светот, кој е спремен за апсорпција (значи направен како пептиди бидејки така се осигурува апсорпцијата) и кој има сопствени клинички студии кои ја докажуваат неговата ефикасност во телото на човекот!

Начин на примена: Измешајте 10 гр од правот во 250 мл течност (вода или млеко) еднаш на ден.

Состав: Говедски колаген тип 1

Состав (активни состојки)

Во (10 гр)

Kолагенски пептиди тип 1 Peptan ®

8,93 гр

Витамин Ц

486 мг

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).