G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Сите продукти - 5

I’AM BETA GLUCAN Серум за лице
-50 %
I’AM BETA GLUCAN е моќен хидратантен серум наменет за интензивна, длабинска хидратација, потхранување и смирување на кожата.    Има способност да ја задржува водата со навлегување длабоко во кожата. Ова може да го зголеми нивото на влажност на кожата и да спречи сувост. Има анти..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM COLLAGEN Серум за лице
-50 %
I’AM COLLAGEN е серум за лице со хидролизиран колаген наменет за измазнување на кожата и намалување на брчките. Помага во спречувањето на брчките и опуштеноста со зголемување на еластичноста на кожата. Одржувањето на еластичноста на кожата обезбедува млад и жив изглед. Ги зајакнува потпорнит..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM Vitamin B3 Серум за лице
-50 %
I’AM Vitamin B3 е серум за лице со витамин Б3 наменет за јакнење на кожната бариера, нормализирање на порите, регулиција на секрецијата на себум, смирување на  кожата и осветлување при хиперпигментација.  Ја зајакнува бариерата на кожата и обезбедува заштита од надворешни фактори. Ов..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
АЛЕРГО ПРОТЕКТ е додаток во исхраната, хербален препарат кој што содржи див ѓумбир, црн кардамон, кинеска туја, коприва, алое вера, со бромелаин и витамин Д и е наменет за одржување на имунолошката функција.Витамин Д придонесува за нормалната функција на имунолошкиот систем.Витамин Ц придонесу..
435.00Ден
Без данок:435.00Ден
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ново -43 %
ULTIMATE SLIM BOX е научно формулиран сет од производи наменет за брзо, ефикасно и одржливо слабеење, елиминација на целулитот и обликување на телото. Единствено решение кое обезбедува синергистичко дејство и дуална внатрешна и надворешна употреба, за максимални резултати видливи уште по првиот..
2,990.00Ден 5,215.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
Allergo Protect (500ml) (2+1) - препарат против алергија
-33 %
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД АЛЕРГИИТЕ ЗА САМО 5 ДЕНА, БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ ОД АНТИХИСТАМИНИ.                                             &n..
1,790.00Ден 2,685.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Allergo Protect (500ml+250ml) - препарат против алергија
-33 %
АЛЕРГО ПРОТЕКТ е додаток во исхраната, хербален препарат кој што содржи див ѓумбир, црн кардамон, кинеска туја, коприва, алое вера, со бромелаин и витамин Д и е наменет за одржување на имунолошката функција.Витамин Д придонесува за нормалната функција на имунолошкиот систем.Витамин Ц&nbs..
895.00Ден 1,330.00Ден
Без данок:895.00Ден
Broncho Protect (500ml) - заштита при инфекции
-45 %
Содржи 8 активни компоненти со синергистичко дејство; Научна формулација по препорака на докторите; Уникатна течна формулација за полесна употреба и поефикасна апсорпција; Брзи ефекти за само неколку дена; 100% природен производ; Дозволен и кај деца над 4 години; Без шеќер, поволен и за ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Broncho Protect (2+1) + цинк - заштита при инфекции
-19 %
Сетот BRONCHO PROTECT 2+1 е наменет за одржување на здравјето и функцијата на респираторниот систем и зајакнување на имунитетот.   Производот содржи 8 активни компоненти (растителни екстракти и витамини) Научна формулација со широко, синергистичко дејство, по препорака на експертите;..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
 Витамин Ц комплекс е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна формула која содржи појачани вредности на 3те микронутриенти кои се клучни за правилна имуна функција (1000мг витамин Ц, 2.000..
550.00Ден
Без данок:550.00Ден
2+2 Gastro Protect & Aloe + код - препарат за дигестивно здравје
-18 %
ГАСТРО ПРОТЕКТ е храна за посебни медицински намени која содржи Трипала комплекс (мешавина), екстракт од сладок корен (ликорица), алое вера и магнезиум, за диететско регулирање на воспалителни процеси на гастроинтестиналниот тракт пропратени со нарушена дегустија, мачнини и болки (гастичен рефл..
1,790.00Ден 2,190.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Bone Protect
-45 %
БОН ПРОТЕКТ е храна за посебна медицинска намена за диететско регулирање на состојби при намалена густина (остеопенија и остеопороза) на коските. Состав: Калциум (Calcium Carbonate), Maгнезиум (Magnesium Citrate), Витамин Ц (Ascorbic acid), Калиум (Potassium chloride), Цинк (Zinc Picolinate..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 49 до 60 од 141 (12 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).