G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Детоксикација - 1

Детоксикација
Hepatol Forte (30ps)
-45 %
Hepatol Forte е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, наменет за поддршка на функцијата и заштита на црниот дроб.   Содржи 5 активни компоненти со синергистичко дејство; Со висока концентрација на Силимарин, од екстракт од Млечен трн; Научна формулација по ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Hepatol Forte  (2+1)
-19 %
Сетот Hepatol Forte 2+1 е наменет за поддршка на функцијата и заштита на црниот дроб.   ➢ Обезбедува високи дози на екстракт од Млечен трн (со Силимарин) за ефикасна заштита и детоксикација; ➢ Комбинира 5 активни компоненти со научно докажани придобивки; ➢ Уникатна формулација базир..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Aloe Vera со Aronija 1l - за заштита на дигестивниот систем
-45 %
Алое Вера гел со екстракт од аронија е додаток на исхраната направен од листовите на Алое Вера, збогатен со екстракт од аронија и е наменет за поддршка на имунитетот, здравјето и функцијата на дигестивниот систем и одржување на метаболизмот и целокупното здравје. Висококонцентриран 99,5% гел о..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Aloe Vera so Resveratrol - за заштита на дигестивниот систем
-45 %
Пакување: 1000мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 10-15мл, 2-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата (може да се земе и до 150мл на ден) Алое Вера гелот со екстракт од грозје е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од серти..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
-45 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Aloe Vera so aronija (500 мл) - за заштита на дигестивниот систем
-41 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
325.00Ден 550.00Ден
Без данок:325.00Ден
Spirulina 100tbl, производ за детоксикација
-72 %
Опис  Пакување: 100 таблети, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: 4 до 8 таблети на ден; Спирулина е додаток на исхраната кој содржи 240мг од сино-зелената алга Спирулина (Arthrospira platensis) во прав, како извор на широк спектар нутриенти и специфични елементи кои ..
99.00Ден 350.00Ден
Без данок:99.00Ден
Green Tea extract - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од зелен чај (Camellia sinensis), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на катекини (ЕГЦГ).  Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до..
137.00Ден 195.00Ден
Без данок:137.00Ден
Slim complex + 2X Slim Fiber Set - препарат за слабеење
-34 %
Сетот SLIM COMPLEX & SLIM FIBER 1+2 содржи 2 додатоци на исхраната со комплементарно дејство за поддршка на регулацијата, намалувањето и одржувањето на телесната тежина.   Производите содржат синергистичка комбинација на 4 активни состојки; Ефектите на Глукомананот (во составот н..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)
Детоксикација
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).