G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Промоции - 1

Промоции
2x Curcumactiv + Glucosamine Sulfat - препарат за смирување болки и воспаленија
-43 %
Curcumactiv е додаток на исхраната кој содржи Curcumin C3 Complex® и други растителни екстракти, во комбинација со Bioperine® екстракт од бибер и е неменет за смирување на воспаленија проследени со болки.Содржи Curcumin C3 Complex® и Biоperine® - стандардизирани, патентирани и кл..
1,390.00Ден 2,425.00Ден
Без данок:1,390.00Ден
2x Diabetol Forte + Green Tea extract - препарат за дијабет
-40 %
Diabetol Forte е препарат со посебна медицинска намена со природни состојки, растителни екстракти и минерали, наменет за диетстско регулирање на метаболизмот на јаглехидрати.Содржи 5 активни компоненти со синергистичко дејство;Научна формулација по препорака на докторите (содржи алфа липоична к..
1,190.00Ден 1,985.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
2x Prostatol Complex + Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
-41 %
Prostatol Complex е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма (Saw Palmetto), растителни екстракти и цинк, наменет за одржување и подобрување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај мажите.Состав: Екстракт од Со Палмето – екстрактот од нискорастечката, наза..
1,190.00Ден 2,005.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
2x Snail Complex + Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови
-41 %
Snail Complex -  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ СО ЕКСТРАКТ ОД СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО И МОБИЛНОСТА ВО ЗГЛОБОВИТЕ. Наменет е за лица кои страдаат од артритис и други оштетувања или повреди на зглобовите.Зошто SNAIL COMPLEX?Ги смирува болката и отокот во зглобовите;Го олесн..
1,190.00Ден 2,025.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
Diet Shake со вкус на чоколадо -  заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Diet Shake со вкус на ванила - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Diet Shake со вкус на јагода  - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
URO Protect (30cps.)   - препарат против уринални инфекции
-45 %
Uro Protect е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, наменет за заштита на здравјето и функцијата на уринарниот систем.   Содржи 4 активни компоненти со синергистичко и научно потврено дејство; Уникатна формулација и дозирање прилагодено и за превенција и при ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Diabetol Forte 30cps - препарат за дијабет
-45 %
Diabetol Forte е препарат со посебна медицинска намена со природни состојки, растителни екстракти и минерали, наменет за диетстско регулирање на метаболизмот на јаглехидрати. Содржи 5 активни компоненти со синергистичко дејство; Научна формулација по препорака на докторите (содржи алфа липои..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Snail Complex 30cps - препарат за заштита на зглобови
-45 %
Содржи Nutrelix® и Curcumin C3 Complex® - стандардизирани, патентирани и клинички тестирани состојки; Уникатна формулација со широк спектар на дејство Едноставна употреба, само 1 капсула на ден; Без несакани ефекти, дури и при продолжена употреба; 100% природен производ; ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Prostatol Complex 30cps - препарат за заштита на простата
-45 %
>Prostatol Complex е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма (Saw Palmetto), растителни екстракти и цинк, наменет за одржување и подобрување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај мажите. Содржи 7 активни компоненти со синергистичко дејство; Научна..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Hepatol Forte (30ps)
-45 %
Hepatol Forte е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, наменет за поддршка на функцијата и заштита на црниот дроб.   Содржи 5 активни компоненти со синергистичко дејство; Со висока концентрација на Силимарин, од екстракт од Млечен трн; Научна формулација по ..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 17 (2 страни)

Промоции

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).