421279682
меню
Your Cart

Дигестија - 1

Дигестија
2+2 Gastro Protect & Aloe + код - препарат за дигестивно здравје
-18 %
ГАСТРО ПРОТЕКТ е храна за посебни медицински намени која содржи Трипала комплекс (мешавина), екстракт од сладок корен (ликорица), алое вера и магнезиум, за диететско регулирање на воспалителни процеси на гастроинтестиналниот тракт пропратени со нарушена дегустија, мачнини и болки (гастичен рефл..
1,790.00Ден 2,190.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Aloe Vera со Aronija 1l - за заштита на дигестивниот систем
-18 %
Алое Вера гел со екстракт од аронија е додаток на исхраната направен од листовите на Алое Вера, збогатен со екстракт од аронија и е наменет за поддршка на имунитетот, здравјето и функцијата на дигестивниот систем и одржување на метаболизмот и целокупното здравје. Висококонцентриран 99,5% гел о..
895.00Ден 1,095.00Ден
Без данок:895.00Ден
Aloe Vera so Resveratrol - за заштита на дигестивниот систем
-18 %
Пакување: 1000мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 10-15мл, 2-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата (може да се земе и до 150мл на ден) Алое Вера гелот со екстракт од грозје е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од серти..
895.00Ден 1,095.00Ден
Без данок:895.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
-18 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
895.00Ден 1,095.00Ден
Без данок:895.00Ден
Aloe Vera so aronija (500 мл) - за заштита на дигестивниот систем
-41 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
325.00Ден 550.00Ден
Без данок:325.00Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)
Најдобрите производи за регулација на дигестивниот систем.
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).