421279682
меню
Your Cart

Јога - 1

Јога
Фит15
-25 %
Прифаќате ли предизвик за фит тело?!9 тренинзи кои се комбинација на јога и пилатес со кои ќе се приближите до остварување на своите цели до здраво и цврсто тело!Тонираме, стекнуваме сила и добро се потиме со овие брзи, динамични ,15 минутни часови. Нов тренинг добивате секој понеделник, среда и пет..
900.00Ден 1,200.00Ден
Без данок:900.00Ден
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)

Јога

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).