421279682
меню
Your Cart

Витамини и Минерали - 1

Витамини и Минерали
Vitamin D3 (30tbl/2000IU)
-34 %
Витамин Д (Д3) е додаток во исхраната кој придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем и регулација на имунолошката активност, потоа придонесува за регулација на метаболизмот на калциум и е неопходен за здравјето и цврстината на коските и забите. Исто така, возможува нормална продукција и..
215.00Ден 325.00Ден
Без данок:215.00Ден
Zink(60tbl/10mg)
-34 %
Цинк е додаток во исхраната кој придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем, придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес, придонесува за одржување на нормална коса, нокти и кожа, одржување на нормален вид, придонесува за одржувањае на нормално ниво на тестостерон во крвта, пр..
215.00Ден 325.00Ден
Без данок:215.00Ден
Витамин Б6 е храна за посебна медицинска намена за диететско регулирање на состојби на недостаток од витамин Б6.Начин на употреба: 1 таблета дневно со оброк и многу вода...
325.00Ден
Без данок:325.00Ден
SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)
-34 %
Металонин е додаток во исхраната кој придонесува за намалување на времето потребно за да заспиете и му помага на телото да се прилагоди на промените на временската зона.Состав: Една таблета содржи 3мг Мелатонин.Начин на употреба: 1 таблета на ден, со многу вода, по можност еден час пред спиење...
215.00Ден 325.00Ден
Без данок:215.00Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)

Опрема

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).