Мени
Your Cart

Пакети наградна игра - 1

Пакети наградна игра
Broncho Protect (2+1) + цинк - заштита при инфекции
-19 %
Сетот BRONCHO PROTECT 2+1 е наменет за одржување на здравјето и функцијата на респираторниот систем и зајакнување на имунитетот.   Производот содржи 8 активни компоненти (растителни екстракти и витамини) Научна формулација со широко, синергистичко дејство, по препорака на експертите;..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
2+2 Gastro Protect & Aloe + код - препарат за дигестивно здравје
-18 %
ГАСТРО ПРОТЕКТ е храна за посебни медицински намени која содржи Трипала комплекс (мешавина), екстракт од сладок корен (ликорица), алое вера и магнезиум, за диететско регулирање на воспалителни процеси на гастроинтестиналниот тракт пропратени со нарушена дегустија, мачнини и болки (гастичен рефл..
1,790.00Ден 2,190.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Brain Protect (2+1)  - суплемент за мемориja и концентрациja
-19 %
Сетот Brain Protect 2+1 е неменет за ефикасна поддршка за неврокогнитивните функции на мозокот и меморијата.   Производот BRAIN PROTECT содржи специфични растителни екстракти Bacopin® и Centellin® кои се стандардизирани и имаат клинички докажани ефикасност; Обезбедува синергистичко д..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Cholestol Complex (2+1)  - препарат против холестерол
-19 %
Сетот Cholestol Complex 2+1 е наменет за диетстско регулирање на нивото на холестерол и масти во организмот.   ➢ Содржи Монаколин К (3%) добиен од екстракт од ферментиран црвен ориз; ➢ Обезбедува синергија на 7 активни состојки; ➢ Уникатна формула базирана на научно потврдени сознан..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Autoimmune Support Formula (2+1)  - против аутоимуни болести
-19 %
AUTOIMMUNO SUPPORT  е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5 медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), а е наменет за регулација и балансирање на функција..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Mega Multivitamin  (2+1)
-19 %
Сетот MEGA MULTIVITAMINS 2+1 е наменет за подобрување на нивото на енергија и продуктивност и одржување виталноста на целиот организмот.   MEGA MULTIVITAMINS содржи мега дози на 12 витамини, 4 минерали, 8 растителни екстракти од овошје и зеленчук и 5 медицински печурки; Содржи Piperi..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Diabetol Forte (2+1)  - препарат за дијабет
-19 %
Diabetol Forte е препарат со посебна медицинска намена со природни состојки, растителни екстракти и минерали, наменет за диетстско регулирање на метаболизмот на јаглехидрати.Содржи 5 активни компоненти со синергистичко дејство;Научна формулација по препорака на докторите (содржи алфа липоична к..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Snail Complex (2+1)  - препарат за заштита на зглобови
-19 %
Содржи Nutrelix® и Curcumin C3 Complex® - стандардизирани, патентирани и клинички тестирани состојки; Уникатна формулација со широк спектар на дејствоЕдноставна употреба, само 1 капсула на ден;Без несакани ефекти, дури и при продолжена употреба;100% природен производ;Без шеќер, поволен и за лица со ..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Prostatol Complex (2+1)  - препарат за заштита на простата
-19 %
>Prostatol Complex е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма (Saw Palmetto), растителни екстракти и цинк, наменет за одржување и подобрување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај мажите.Содржи 7 активни компоненти со синергистичко дејство;Научна формулаци..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
RESVERATROL COMPLEX  (2+1)  - за кардиоваскуларни болести
-19 %
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (извор на ЕГЦГ- епигалокатекин га..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Hepatol Forte  (2+1)
-19 %
Сетот Hepatol Forte 2+1 е наменет за поддршка на функцијата и заштита на црниот дроб.   ➢ Обезбедува високи дози на екстракт од Млечен трн (со Силимарин) за ефикасна заштита и детоксикација; ➢ Комбинира 5 активни компоненти со научно докажани придобивки; ➢ Уникатна формулација базир..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 13 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).