G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Сите продукти - 8

Aloe Vera so Resveratrol - за заштита на дигестивниот систем
-45 %
Пакување: 1000мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 10-15мл, 2-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата (може да се земе и до 150мл на ден) Алое Вера гелот со екстракт од грозје е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од серти..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Aloe Vera со Aronija (2+1)  - за заштита на дигестивниот систем
-19 %
Алое Вера гел со екстракт од аронија е додаток на исхраната направен од листовите на Алое Вера, збогатен со екстракт од аронија и е наменет за поддршка на имунитетот, здравјето и функцијата на дигестивниот систем и одржување на метаболизмот и целокупното здравје. Висококонцентриран 99,5% гел о..
1,790.00Ден 2,200.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
-45 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
495.00Ден 895.00Ден
Без данок:495.00Ден
Aloe Vera so aronija (500 мл) - за заштита на дигестивниот систем
-41 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
325.00Ден 550.00Ден
Без данок:325.00Ден
VenoGel - препарат за проширени и опуштени вени
-20 %
VENOGEL е гел наменет за нега и заштита на крвните садови во нозете и подобрување на циркулацијата. Содржи стандардизиран, патентиран екстракт од костен ХЕЛИСКИН (10% екстракт). Дава моментален ефект на смирување на болката и подобрување на циркулацијата.Пакување: 100ml, пластично кутивчеНачин на уп..
440.00Ден 550.00Ден
Без данок:440.00Ден
Vitamin D3 (30tbl/2000IU)
-30 %
Витамин Д (Д3) е додаток во исхраната кој придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем и регулација на имунолошката активност, потоа придонесува за регулација на метаболизмот на калциум и е неопходен за здравјето и цврстината на коските и забите. Исто така, возможува нормална продукција и..
228.00Ден 325.00Ден
Без данок:228.00Ден
Zink(60tbl/10mg)
-30 %
Цинк е додаток во исхраната кој придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем, придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес, придонесува за одржување на нормална коса, нокти и кожа, одржување на нормален вид, придонесува за одржувањае на нормално ниво на тестостерон во крвта, пр..
228.00Ден 325.00Ден
Без данок:228.00Ден
Vitamin B6 (30tbl/10mg)
-30 %
Витамин Б6 е храна за посебна медицинска намена за диететско регулирање на состојби на недостаток од витамин Б6.Начин на употреба: 1 таблета дневно со оброк и многу вода...
228.00Ден 325.00Ден
Без данок:228.00Ден
SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)
-30 %
Металонин е додаток во исхраната кој придонесува за намалување на времето потребно за да заспиете и му помага на телото да се прилагоди на промените на временската зона.Состав: Една таблета содржи 3мг Мелатонин.Начин на употреба: 1 таблета на ден, со многу вода, по можност еден час пред спиење...
228.00Ден 325.00Ден
Без данок:228.00Ден
Extract Ashwagandha - за смирување на стресот
-30 %
Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокриниот систем (продукцијата и регулацијата на хормоните), и подобрување на нивото на енергија и концентрација.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се зе..
270.00Ден 385.00Ден
Без данок:270.00Ден
ACAI BERRY EXTRACT - препарат за заштита на организмот
-30 %
АКАИ БЕРИ ЕКСТРАКТОТ е додаток на исхраната кој содржи природни антиоксиданси, фитостероли и полифеноли кои ја подобруваат заштитата на организмот од слободните радикали и го намалуваат оксидативното оштетување на клетките.Состав: Екстракт од Акаи бери (Brazilian Acai). Начин на употреба: ..
214.00Ден 305.00Ден
Без данок:214.00Ден
CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот
-30 %
ЦИТРУСНИ БИОФЛАВНОИДИ е препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот (што вклучува лица со кардиоваскуларни болести, рак, пушачи и секој кој живее стресно во урбани средини).Состав: Екстракт од Цитруси (Citrus L.). Начин на употреб..
347.00Ден 495.00Ден
Без данок:347.00Ден
Прикажани 85 до 96 од 141 (12 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).