421279682
меню
Your Cart

ADASTRA - 1

ADASTRA
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земет..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земет..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
BCAA e додаток на исхраната во прав со вкус на јагода, со три есенцијални амино киселини (леуцин изолеуцин и валин) кои придонесуваат за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање. Содржи оптимален сооднос на аминокиселините со разгранет ланец..
590.00Ден
Без данок:590.00Ден
CREATINE MONOHYDRATE e додаток на исхраната во прав со креатин кој е наменет за зголемување на силата и поддршка на растот на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр креатин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојно или да се комбинира со други..
590.00Ден
Без данок:590.00Ден
L-GLUTAMINE e додаток на исхраната во прав со аминокиселината глутамин кој е наменет за одржување и синтеза на протеини во мускулите и обнова на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр глутамин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојн..
590.00Ден
Без данок:590.00Ден
COLLAGEN PEPTIDES e додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, и наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските. Го содржи колагенот од брендот Пептан, кој е најквалитет колаген во светот, кој е спремен за апс..
1,290.00Ден
Без данок:1,290.00Ден
MAX BRAIN е додаток на исхрана за подготовка на какао напиток наменет за подобрување на концентрацијата, вниманието, меморијата и целокупната когнитивна функција. Придобивки: Пиењето на напитокот подготвен со Макс Бреин:Обезбедува инстантна енергија и будностЈа одржува енергијата со часови (пре..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
2x Diet Shake + Slim Complex - заменски оброк за регулирање на тежина
-26 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
1,990.00Ден 2,690.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
3x Diet Shake + Slim Complex - заменски оброк за регулирање на тежина
-21 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
2,990.00Ден 3,785.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
COLLAGEN PEPTIDES e додаток на исхраната во прав со колагенски пептиди и витамин Ц, и наменет за одржување на здравјето на кожата, зглобовите, мускулите и коските. Го содржи колагенот од брендот Пептан, кој е најквалитет колаген во светот, кој е спремен за апс..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
100% WHEY Protein, 1000 гр. - со вкус на чоколадо
Ново -20 %
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земете и к..
1,315.00Ден 1,640.00Ден
Без данок:1,315.00Ден
100% WHEY Protein, 1000g - со вкус на ванила
-20 %
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земет..
1,315.00Ден 1,640.00Ден
Без данок:1,315.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 26 (3 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).