G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Сите продукти - 4

2x BCAA + L-GLUTAMINE гратис
-33 %
BCAA e додаток на исхраната во прав со вкус на јагода, со три есенцијални амино киселини (леуцин изолеуцин и валин) кои придонесуваат за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање. Содржи оптимален сооднос на аминокиселините со разгранет ланец..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
2x CREATINE MONOHYDRATE + BCAA гратис
-33 %
CREATINE MONOHYDRATE e додаток на исхраната во прав со креатин кој е наменет за зголемување на силата и поддршка на растот на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр креатин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојно или да се комбинира со други..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
2x CREATINE MONOHYDRATE + L-GLUTAMINE гратис
-33 %
CREATINE MONOHYDRATE e додаток на исхраната во прав со креатин кој е наменет за зголемување на силата и поддршка на растот на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр креатин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојно или да се комбинира со други..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
BCAA (2+1) - додаток на исхраната наменет за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање
-33 %
BCAA e додаток на исхраната во прав со вкус на јагода, со три есенцијални амино киселини (леуцин изолеуцин и валин) кои придонесуваат за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање. Содржи оптимален сооднос на аминокиселините со разгранет ланец..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
CREATINE MONOHYDRATE  (2+1) - додаток на исхраната во прав со креатин кој е наменет за зголемување на силата и поддршка на растот на мускулите.
-33 %
CREATINE MONOHYDRATE e додаток на исхраната во прав со креатин кој е наменет за зголемување на силата и поддршка на растот на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр креатин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојно или да се комбинира со други..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
L-GLUTAMINE (2+1) - додаток на исхраната во прав со аминокиселината глутамин кој е наменет за одржување и синтеза на протеини во мускулите и обнова на мускулите
-33 %
L-GLUTAMINE e додаток на исхраната во прав со аминокиселината глутамин кој е наменет за одржување и синтеза на протеини во мускулите и обнова на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр глутамин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојн..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
100% WHEY Protein, 1500g + BCAA + CREATINE MONOHYDRATE + Tribulus Terrestris гратис
-23 %
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земете и к..
2,580.00Ден 3,365.00Ден
Без данок:2,580.00Ден
2x 100% WHEY Protein 1500g + BCAA + CREATINE MONOHYDRATE  + гратис  L-GLUTAMINE + 2x Tribulus Terrestris + Zinc + Vitamin D3
-21 %
Вкупен состав на сетот:2х 1,5 кг 100% WHEY Protein200 гр BCAA200 гр CREATINE MONOHYDRATEДобивате гратис:200 грама L-GLUTAMINE60 капсули Tribulus Terrestris30 таблети  Zinc30 таблети Vitamin D3- 100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурут..
5,160.00Ден 6,570.00Ден
Без данок:5,160.00Ден
2x 100% WHEY Protein 1500g + BCAA + гратис CREATINE MONOHYDRATE + 2x Tribulus Terrestris
-18 %
Вкупен состав на сетот:2х 1,5 кг 100% WHEY Protein200 гр BCAAДобивате гратис:200 гр CREATINE MONOHYDRATE60 капсули Tribulus Terrestris100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го сна..
4,570.00Ден 5,550.00Ден
Без данок:4,570.00Ден
2x CREATINE MONOHYDRATE + BCAA + подарок BCAA + Tribulus Terrestris
-30 %
CREATINE MONOHYDRATE e додаток на исхраната во прав со креатин кој е наменет за зголемување на силата и поддршка на растот на мускулите. Во единечна доза содржи 3гр креатин за подготовка на напиток кој може да се користи самостојно или да се комбинира со други додатоци.Редовната употреба на кре..
1,790.00Ден 2,555.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
I’AM  ANTI-ACNE Серум за лице
-50 %
I’AM  ANTI-ACNE е серум за лице наменет за  длабинско чистење на порите, потхранување и хидрирање на кожата склона кон акни. Длабинско ги чисти порите Ја хидрира и потхранува кожата склона кон акни. Помага при отрстрнување на вишокот на себум и нечистотиите од порите Спречува в..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM AHA Серум за лице
-50 %
I AM Aha - acids е секојдневен серум со 3% AHA кој ви помага при обнова на површинскиот слој на кожата, нејзина хидратација и измазнување. Содржи неколку различни видови киселини каде најефикасни се гликолна киселина и млечна киселина; Го забрзува обновувањето на клетките и ексфолијација на ..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
Прикажани 37 до 48 од 141 (12 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).