G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Антиоксиданти - 1

Антиоксиданти
Green Tea extract - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од зелен чај (Camellia sinensis), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на катекини (ЕГЦГ).  Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до..
137.00Ден 195.00Ден
Без данок:137.00Ден
Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД МАСЛИНКА е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од Кинеска маслинка (Canarium album (Lour.) Raeusch) извор на олеуропеин и други антиоксиданти и фитоелементи, кои поволно влијаат на повеќе сегменти на човековото здравје.Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500..
150.00Ден 215.00Ден
Без данок:150.00Ден
Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
ЕКСТРАКТ ОД ЦРНО ГОЏИ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од црна гоџи бобинка (Lycium ruthenicum), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на антоцијанини.Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на де..
215.00Ден 305.00Ден
Без данок:215.00Ден
Bilberry Extract - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
Екстрактот од дива боровинка е додаток на исхраната направен од диви, планински боровинки богати со специфични антиоксиданти (антоцијанини).Пакување: 60 капсули, (1000мг екстракт од дива боровинка), пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 капсула, еднаш до два па..
193.00Ден 275.00Ден
Без данок:193.00Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)

Антиоксиданти

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).