меню
Your Cart

ELIXY

ELIXY
I’AM AHA Серум за лице
Ново Промо -30 %
Секојдневен ексфолирачки серум со 3% АНА наменет за активна обнова на површинскиот слој на кожата, нејзина хидратација и измазнување. Лесен, воденест и нелеплив серум кој брзо се абсорбира. Jа измазнува и ревитализира кожата, и го изедначува тенот. За груба, проблематична, мрсна кожа склона на в..
276.00Ден 395.00Ден
Без данок:276.00Ден
I’AM COLLAGEN Серум за лице
Ново Промо -30 %
I’AM COLLAGEN Серум за лице – со хидролизиран колаген наменет за измазнување на кожата и намалување на брчките. Има длабинско дејство, обезбедува обнова на колагенот, подобрување на еластичноста и тонусот на кожата,  го спречува создавањето на брчки и ги измазнува, обезбедува длабинска хидр..
262.00Ден 375.00Ден
Без данок:262.00Ден
I’AM BETA GLUCAN Серум за лице
Ново Промо -30 %
  I’AM BETA GLUCAN Серум за лице – моќен хидратантен серум наменет за интензивна, длабинска хидратација, потхранување и смирување на кожата. Ја подобрува еластичноста и го спречува сушењето на кожата предизвикано од негативните атмосферски влијанија. Има лесна и нелеплива текстура. ..
262.00Ден 375.00Ден
Без данок:262.00Ден
I’AM  ANTI-ACNE Серум за лице
Ново Промо -30 %
 I’AM  ANTI-ACNE Серум за лице –наменет за  длабинско чистење на порите, потхранување и хидрирање на кожата склона кон акни. Нежно го отстранува вишокот себум и нечистотиите од порите, спречува воспаление и ја прави кожата хидрирана и мека. ..
245.00Ден 350.00Ден
Без данок:245.00Ден
I’AM Vitamin B3 Серум за лице
Ново Промо -30 %
I’AM Vitamin B3 Серум за лице – со витамин Б3 наменет за јакнење на кожната бариера, нормализирање на порите, регулиција на секрецијата на себум, смирување на  кожата и осветлување при хиперпигментација. Обезбедува изедначен и осветлен тен, намалена продукција на себум, ги смирува акните и ..
245.00Ден 350.00Ден
Без данок:245.00Ден
I'AM Collagen+Aha Acids+Beta Glucan+Jade Roller
Ново Промо
I’AM COLLAGEN Серум за лице – со хидролизиран колаген наменет за измазнување на кожата и намалување на брчките. Има длабинско дејство, обезбедува обнова на колагенот, подобрување на еластичноста и тонусот на кожата,  го спречува создавањето на брчки и ги измазнува, обезбедува длабинска хид..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
I'AM Collagen+Vit B3+Beta Glucan+Јаde Roller
Ново Промо
I’AM COLLAGEN Серум за лице – со хидролизиран колаген наменет за измазнување на кожата и намалување на брчките. Има длабинско дејство, обезбедува обнова на колагенот, подобрување на еластичноста и тонусот на кожата,  го спречува создавањето на брчки и ги измазнува, обезбедува длабинска хид..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
I'AM Collagen+Aha Acids+Anti Acne+Jade Roller
Ново Промо
I’AM COLLAGEN Серум за лице – со хидролизиран колаген наменет за измазнување на кожата и намалување на брчките. Има длабинско дејство, обезбедува обнова на колагенот, подобрување на еластичноста и тонусот на кожата,  го спречува создавањето на брчки и ги измазнува, обезбедува длабинска хид..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
I'AM Beta Glucan+Vit B3+Anti Acne+Jade Roller
Ново Промо
I’AM BETA GLUCAN Серум за лице – моќен хидратантен серум наменет за интензивна, длабинска хидратација, потхранување и смирување на кожата. Ја подобрува еластичноста и го спречува сушењето на кожата предизвикано од негативните атмосферски влијанија. Има лесна и нелеплива текстура. I’AM Vita..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
ELIXY Hyaluronic Acid & Aloe vera Face serum + Olive Oil + Jade Roller - серум за нега на кожа
Ново Промо -50 %
ELIXY Hyaluronic acid&Aloe vera Face serumСерум за лице за сите типови кожа со кој се овозможува темелна хидратација, омекнување и сјај на кожата.ELIXY Hyaluronic acid&Aloe vera  Face serum е лесно апсорбирачки. Хијалуронската киселина ја хидрира, ја враќа еластичноста на кожата и ги из..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
ELIXY Snail Repair Serum + Rosehip Oil + Jade Roller - серум за нега на кожа
Ново Промо -50 %
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 20% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ  Помалку брчки по само 6 недели 20% Снаил Екстракт Ја зголемува еластичноста на кожата Длабински ја хидрира кожата без да ја замасти..
990.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:990.00Ден
ELIXY Vitamin C Serum+Olive Oil+Jade Roller
Ново Промо -50 %
ELIXY Vitamin C, серум со Витамин ЦСо нијацинамид и витамин B3Ги осветлува темните дамкиГи смирува лузните од акнитеЈа зголемува еластичноста и колагенот на кожата ..
990.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:990.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 24 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).