Мени
Your Cart

ELIXY Snail Repair Krema za okolu oci 30ml - крема за нега на кожа

ELIXY Snail Repair Krema za okolu oci 30ml - крема за нега на кожа
-20 %
ELIXY Snail Repair Krema za okolu oci 30ml - крема за нега на кожа
790.00Ден
990.00Ден
Без данок: 790.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: KREMA ZA OKOLU OCI SO 3% EKSTRAKT OD POLZHAV

KРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ

Помалку брчки по само 6 недели


  • 3 % Снаил екстракт
  • Ги намалува темните кругови
  • Интензивно ги намалува брчките околу очите
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).