G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

I AM - 1

I AM
I’AM  ANTI-ACNE Серум за лице
-50 %
I’AM  ANTI-ACNE е серум за лице наменет за  длабинско чистење на порите, потхранување и хидрирање на кожата склона кон акни. Длабинско ги чисти порите Ја хидрира и потхранува кожата склона кон акни. Помага при отрстрнување на вишокот на себум и нечистотиите од порите Спречува в..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM AHA Серум за лице
-50 %
I AM Aha - acids е секојдневен серум со 3% AHA кој ви помага при обнова на површинскиот слој на кожата, нејзина хидратација и измазнување. Содржи неколку различни видови киселини каде најефикасни се гликолна киселина и млечна киселина; Го забрзува обновувањето на клетките и ексфолијација на ..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM BETA GLUCAN Серум за лице
-50 %
I’AM BETA GLUCAN е моќен хидратантен серум наменет за интензивна, длабинска хидратација, потхранување и смирување на кожата.    Има способност да ја задржува водата со навлегување длабоко во кожата. Ова може да го зголеми нивото на влажност на кожата и да спречи сувост. Има анти..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM COLLAGEN Серум за лице
-50 %
I’AM COLLAGEN е серум за лице со хидролизиран колаген наменет за измазнување на кожата и намалување на брчките. Помага во спречувањето на брчките и опуштеноста со зголемување на еластичноста на кожата. Одржувањето на еластичноста на кожата обезбедува млад и жив изглед. Ги зајакнува потпорнит..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
I’AM Vitamin B3 Серум за лице
-50 %
I’AM Vitamin B3 е серум за лице со витамин Б3 наменет за јакнење на кожната бариера, нормализирање на порите, регулиција на секрецијата на себум, смирување на  кожата и осветлување при хиперпигментација.  Ја зајакнува бариерата на кожата и обезбедува заштита од надворешни фактори. Ов..
248.00Ден 495.00Ден
Без данок:248.00Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).