меню
Your Cart

Машко здравје

Машко здравје
Машко здравје
URO PROTECT & D-MANNOSE (1+1) GRATIS
Ново Промо
УРО ПРОТЕКТ и Д-МАНОЗА се препарати за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Состав Уро Протект: Екстракт од брусница (Vaccinium macrocarponl), екстракт од Рузмарин (Salvia rosmarinus), екстракт..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
URO PROTECT & D-MANNOSE (2+2) GRATIS
Ново Промо
УРО ПРОТЕКТ и Д-МАНОЗА се препарати за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Состав Уро Протект: Екстракт од брусница (Vaccinium macrocarponl), екстракт од Рузмарин (Salvia rosmarinus), екстракт..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
PROSTATOL  COMPLEX
Ново Промо
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД НОЌНОТО МОКРЕЊЕ И ПРОБЛЕМИТЕ СО ПРОСТАТАТА ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС - ДОКАЖАН ВО ДЕЛУВАЊЕТО. АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.            &n..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
PROSTATOL  COMPLEX   2+1 + EPIMEDIUM  COMPLEX
Ново Промо
КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД НОЌНОТО МОКРЕЊЕ И ПРОБЛЕМИТЕ СО ПРОСТАТАТА ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС - ДОКАЖАН ВО ДЕЛУВАЊЕТО. АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.       &nb..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Epimedium Complex
Ново Промо
Опис  Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите. Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Saw  Palmetto
Ново Промо
Пакување: 30 капсули, 500мг (320мг екстракт од нискорастечка палма Serenoa repens), пластично пакување Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, задолжително со оброк. Saw Palmetto е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма кој служи за одржување на здравјето и функција..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).