меню
Your Cart

Машко здравје

Машко здравје
Машко здравје
ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС
Ново Промо -50 %
КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО РЕГУЛИРА ШЕЌЕРОТ ЗА САМО 30 ДЕНА, БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ.АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.                                  &nbs..
495.00Ден 995.00Ден
Без данок:495.00Ден
ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС 2+1 + ЕПИМЕДИУМ КОМПЛЕКС
Ново Промо
КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД НОЌНОТО МОКРЕЊЕ И ПРОБЛЕМИТЕ СО ПРОСТАТАТА ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС - ДОКАЖАН ВО ДЕЛУВАЊЕТО. АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.       &nb..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Епимедиум Комплекс
Ново Промо
Опис  Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите. Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Сау Палмето
Ново Промо
Пакување: 30 капсули, 500мг (320мг екстракт од нискорастечка палма Serenoa repens), пластично пакување Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, задолжително со оброк. Saw Palmetto е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма кој служи за одржување на здравјето и функција..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).