G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Epimedium Complex - за зголемување потенција и либидо

Epimedium Complex - за зголемување потенција и либидо
Epimedium Complex - за зголемување потенција и либидо
-30 %
Epimedium Complex - за зголемување потенција и либидо
Epimedium Complex - за зголемување потенција и либидо
Epimedium Complex - за зголемување потенција и либидо
ЕПИДЕМИУМ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната со екстракт од епимедиум и други билни екстракти наменет за подобрување на либидито, издржливоста и виталноста на машкиот репродуктивен систем.Состав: Екстракт од епимедиум, екстракт од Трибулус терестрис, екстракт од семки од тиква, екстракт од корен од ѓ..
347.00Ден
495.00Ден
Без данок: 347.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: EPIMEDIUM
ЕПИДЕМИУМ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната со екстракт од епимедиум и други билни екстракти наменет за подобрување на либидито, издржливоста и виталноста на машкиот репродуктивен систем.

Состав: Екстракт од епимедиум, екстракт од Трибулус терестрис, екстракт од семки од тиква, екстракт од корен од ѓумбир, екстракт од корен од Мака, екстракт од Коприва, екстракт од Сибирски женшен и екстракт од корен од Галангал.

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите.Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).