G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Tribulus Terrestris - препарат за енергија и машко здравје

Tribulus Terrestris - препарат за енергија и машко здравје
-30 %
Tribulus Terrestris - препарат за енергија и машко здравје
ЕКСТРАКТОТ ОД ТРИБУЛУС ТЕРЕСТРИС е додаток на исхраната кој помага во зголемување на издржливоста и енергијата на организмот.Пакување: 30 капсули, 500 мг, пластична амбалажа. Дозирање и начин на употреба: 1-2 капсули, еднаш до два пати на ден...
137.00Ден
195.00Ден
Без данок: 137.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tribulus

ЕКСТРАКТОТ ОД ТРИБУЛУС ТЕРЕСТРИС е додаток на исхраната кој помага во зголемување на издржливоста и енергијата на организмот.

Пакување: 30 капсули, 500 мг, пластична амбалажа.

Дозирање и начин на употреба: 1-2 капсули, еднаш до два пати на ден.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).