меню
Your Cart

Extract Ashwagandha

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Extract Ashwagandha
Extract Ashwagandha
Ново Промо
Extract Ashwagandha
Extract Ashwagandha
Extract Ashwagandha
Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода со оброк. Се земаат наутро, со доручекот и по потреба со ручек. Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокрини..
495.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ASHVAGANDA

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода со оброк. Се земаат наутро, со доручекот и по потреба со ручек.

Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокриниот систем (продукцијата и регулацијата на хормоните), и подобрување на нивото на енергија и концентрација.

Редовниот внес на Екстракт од Ашваганда обезбедува:

- Смирување на стресот, напнатоста и нервозата помагајки да се балансира работата на надбубрежните жлезди и продукцијата на хормоните за стрес

- Намалување на симптомите на депресија и анкциозност а подобрување на енергијата и фокусот;

- Подобрена функција на сите жлезди (за балансирање на работата на тироидата и репродуктивните органи);

Екстрактот од ашваганда е наменет за сите возрасни лица над 18 години, кои имаат потреба од подобро справување со стрес, балансирање на работата на ендокриниот систем (балансирање на хормоните), подобрување на нивото на енергија, либидо и функцијата на репродуктивниот систем.

 

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).