меню
Your Cart

Extract od Maka

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Extract od Maka
Ново Промо
Extract od Maka
Екстракт од мака е додаток на исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените. Редовниот внес на Екстракт од мака обезбедува: Смирување на напнатоста, нервозата и стресот; Подобрување на енергијата и расположението; Зг..
495.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: MAKA

Екстракт од мака е додаток на исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.

Редовниот внес на Екстракт од мака обезбедува:

Смирување на напнатоста, нервозата и стресот;

Подобрување на енергијата и расположението;

Зголемување на либидото, плодноста и функцијата на репродуктивните органи;

Екстракт од мака е додаток во исхраната наменет за женската популација над 18 години која има потреба од регулирање на предменструалниот синдром, хормонални дисбаланси во текот на репродуктивниот период од животот, како и при влезот во пери-менопауза или менопауза, како и за сите лица кои имаат потреба од одржување на здравјето и подобрување на енергијата, плодноста и функцијата на репродуктивниот систем. 

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).