G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

D-MANNOSE (30cps.) - препарат против уринални инфекции

D-MANNOSE (30cps.) - препарат против уринални инфекции
-36 %
D-MANNOSE (30cps.) - препарат против уринални инфекции
350.00Ден
550.00Ден
Без данок: 350.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: D-Mannose

Д-МАНОЗА е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.


Употребата на Д-Маноза придонесува за:


  • За одржување на функцијата на уриналниот тракт
  • За заштита и смирување на уринални инфекции


Пакување: пластично пакување, 30капсули.


Начин на употреба: Да се земаат по 2 капсули,(1 капсула содржи 700 мг Д-Маноза), 1-4 пати на ден (1400-5600mg), со течност.
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).