меню
Your Cart

Промоции

Промоции

Промоции

Diabetol Forte - препарат за дијабет
Ново Промо -50 %
Диабетол Форте е препарат со посебна медицинска намена за диететско регулирање на дијабетесот и претставува уникатна комбинација на алфа-липонска киселина, екстракт од горчлива диња (карела), екстракт од цимет, цинк и хром.Редовната употреба на Дијабетол Форте овозможува внесување на:• Алфа-липонска..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Snail Complex 30cps - препарат за заштита на зглобови
Ново Промо -50 %
Снаил Комплекс e додаток на исхраната со екстракт од полжав, екстракти од куркума, босвелија и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на зглобовите и сврзното ткиво. Содржи уникатна формула базирана на единствениот, оригинален Nutrilex протеински комплекс од секрет од полжав (со Алантоин).- ку..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Prostatol Complex - препарат за заштита на простата
Ново Промо -50 %
ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи специфични билни екстракти и цинк и е наменет за одржување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај возрасната машка популација.Пакување: пластично капување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат ..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
ELIXY Snail Repair Serum - серум за нега на кожа
Ново Промо -50 %
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 20% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ  Помалку брчки по само 6 недели 20% Снаил Екстракт Ја зголемува еластичноста на кожата Длабински ја хидрира кожата без да ја замасти..
499.00Ден 990.00Ден
Без данок:499.00Ден
ELIXY Snail Repair Dnevna Krema 50ml - крема за нега на кожа
Ново Промо
Помалку брчки за само 6 недели 10% Снаил Екстракт Ја измазнува и затега кожата Длабински ја хидрира и и дава сјај на кожата ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
ELIXY Snail Repair Nokna Krema 50ml - крема за нега на кожа
Ново Промо
НОЌНА КРЕМА СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки по само 6 недели 3% Снаил Екстракт Интензивен анти еиџинг ефектЈа смирува кожата и длабински ја хидрира ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
ELIXY Snail Repair Krema za okolu oci 30ml - крема за нега на кожа
Ново Промо
KРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки по само 6 недели 3 % Снаил екстракт Ги намалува темните кругови Интензивно ги намалува брчките околу очите ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).