меню
Your Cart

Акции - 3

Акции
ELIXY Olive Oil - масло за нега на кожа
-20 %
ELIXY OLIVE oilМасло од Маслинка ELIXY Olive oil масло добива со пресување на зрели плодови од маслинка.  Богато е со витамини од групата Е кои ја прават кожата мека и го подобруваат тенот.Се препорачува за хидратација на сува кожа , за заштита од штетните сончеви зраци и за нега на коса и..
550.00Ден 690.00Ден
Без данок:550.00Ден
ELIXY ROSEHIP oil - масло за нега на кожа
-50 %
Масло од ШипкаELIXY Rosehip масло e  масло добиено со пресување на семе од шипка.Моќен извор на витамин А и Ц, богато со масни киселини, омега-3 и омега-6, кои помагаат за еластичноста, текстурата и изгледот на кожата. Длабински ја хидрира кожата, го намалува воспалението, ја осветлува кожата ,..
495.00Ден 990.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 25 до 26 од 26 (3 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).