G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker

Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ново -43 %
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
Ultimate SlimBox, 6 in 1 + Shaker
2,990.00Ден
5,215.00Ден
Без данок: 2,990.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: slimbox


ULTIMATE SLIM BOX е научно формулиран сет од производи наменет за брзо, ефикасно и одржливо слабеење, елиминација на целулитот и обликување на телото. 


Единствено решение кое обезбедува синергистичко дејство и дуална внатрешна и надворешна употреба, за максимални резултати видливи уште по првиот ден. 
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).