Мени
Your Cart

ELIXY MARULA oil - масло за нега на кожа

ELIXY MARULA oil - масло за нега на кожа
-20 %
ELIXY MARULA oil - масло за нега на кожа
Масло од MarulaELIXY Marula oil е масло добиено од јаткастиот плод на дрвото марула кое е добро познато како елисир на младоста. Богато со Омега 9 масна киселина која пенетрира многу подлабоко во кожата од сите други навлажнувачи. Содржи мононезаситени масни киселини и природни антиоксиданси кои дел..
790.00Ден
990.00Ден
Без данок: 790.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ELIXY
Масло од Marula

ELIXY Marula oil е масло добиено од јаткастиот плод на дрвото марула кое е добро познато како елисир на младоста. Богато со Омега 9 масна киселина која пенетрира многу подлабоко во кожата од сите други навлажнувачи. Содржи мононезаситени масни киселини и природни антиоксиданси кои делуваат против стареење и е одличен извор на Ц витамин кој помага во затегање, зацврстување и осветлување на кожата.
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).