Мени
Your Cart

ELIXY Olive Oil - масло за нега на кожа

ELIXY Olive Oil - масло за нега на кожа
-21 %
ELIXY Olive Oil - масло за нега на кожа
ELIXY OLIVE oilМасло од Маслинка ELIXY Olive oil масло добива со пресување на зрели плодови од маслинка.  Богато е со витамини од групата Е кои ја прават кожата мека и го подобруваат тенот.Се препорачува за хидратација на сува кожа , за заштита од штетните сончеви зраци и за нега на коса и нокти...
590.00Ден
750.00Ден
Без данок: 590.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ELIXY

ELIXY OLIVE oil

Масло од Маслинка

ELIXY Olive oil масло добива со пресување на зрели плодови од маслинка. Богато е со витамини од групата Е кои ја прават кожата мека и го подобруваат тенот.Се препорачува за хидратација на сува кожа , за заштита од штетните сончеви зраци и за нега на коса и нокти.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).