Мени
Your Cart

ELIXY ROSEHIP oil - масло за нега на кожа

ELIXY ROSEHIP oil - масло за нега на кожа
-20 %
ELIXY ROSEHIP oil - масло за нега на кожа
Масло од ШипкаELIXY Rosehip масло e  масло добиено со пресување на семе од шипка.Моќен извор на витамин А и Ц, богато со масни киселини, омега-3 и омега-6, кои помагаат за еластичноста, текстурата и изгледот на кожата. Длабински ја хидрира кожата, го намалува воспалението, ја осветлува кожата , го п..
790.00Ден
990.00Ден
Без данок: 790.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ELIXY

Масло од Шипка

ELIXY Rosehip масло e масло добиено со пресување на семе од шипка.Моќен извор на витамин А и Ц, богато со масни киселини, омега-3 и омега-6, кои помагаат за еластичноста, текстурата и изгледот на кожата. Длабински ја хидрира кожата, го намалува воспалението, ја осветлува кожата , го поттикнува создавањето на колагенот , избледување на какви било лузни на лицето и телото и истивремено обезбедува природен и свиленкаст сјај на кожта.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).