меню
Your Cart

Имунитет

Имунитет
Имунитет
Mushroom Complex 500ml ( 1+1) GRATIS
Ново Промо -50 %
Пакување: пластично капување, 500 мл. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 20мл, 1 до 2 пати на ден по оброк. MUSHROOM COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5те најмоќни медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Корд..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Quercetin
Ново Промо
Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакувањеДозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, со вода, најдобро заедно со алерго протект! Деца од 7 до 12 по 1 капсула на ден, деца над од 13 год и возрасни препорачливо 2 капсули на ден.Кварцетинот е полифенол кој помага во смирување н..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Andrographis Paniculata Extract
Ново Промо
Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на примена:  1-2 капсули на ден со oброк.Екстрактот од Андрографис е 100% природен додаток на исхраната наменет за заштита при инфекции на дишните патишта, како и одржување на добра имунолошка функција на организмот.&nb..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Pulmo COMPLEX
Ново Промо
Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули, еднаш до два пати во денот со вода по оброк. ПУЛМО комплекс е додаток во исхраната кој содржи природни билни екстракти од кора од бор и пеперминт, куркумин, бета-каротен, биофлавоноиди и други фито..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract od Reishi
Ново Промо
Опис  Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по оброк (најдобро по ручек). Екстрактот од Реиши e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист екстракт од медицинската печурка Реиши (Ganoderma Lucidum), која и..
195.00Ден
Без данок:195.00Ден
Aloe Royal (250ml)
Ново Промо
АЛОЕ РОЈАЛПакување: 250мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5-20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбатаАлое Ројал е додаток на исхраната со 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) и матичен млеч, з..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Bronho Protect  ( 250ml )
Ново Промо
БРОНХО ПРОТЕКТПакување: 250мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк.Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печурка Реи..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Elderberil imun sirup  (250ml)
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5 до 10 мл, 2-3 пати на ден по оброк, зависно од возраста. Препаратот може да се употребува и од страна на деца над 3 годишна возраст. Елдерберил имун сируп претставува додаток на исхраната со концнтриран екстр..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Liquid Vitamin C ( 250 ml )
Ново Промо
Пакување: 250мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 15мл, 1-2 пати на ден по oброк.Витамин Ц е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна формула која сод..
195.00Ден
Без данок:195.00Ден
Mega Multivitamin (250ml)
Ново Промо
Име на производ: МЕГА МУЛТИВИТАМИНПроизводство Натура Терапи Дооел Скопје Пакување: PVC, 250ml течност Начин на примена: Препорачана употреба е 2 пати на ден по 20 мл. А може да се користи 1 до 2 пати на ден по 20 мл. Наменет е за возрасни и деца над 15 години. Пред употреба да се промеша!Редовн..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
CHIA THERAPY so vkus na dinja
Ново Промо Out Of Stock
CHIA THERAPYПакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена:  Напитокот може да се конзумира за осфежување, подобрување на енергијата и хидрирање на организмот во било кој период од денот. Најдобро да се конзумира ладен. CHIA THERАPY е функционален напиток со чиа..
90.00Ден
Без данок:90.00Ден
Прикажани 13 до 24 од 25 (3 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).