меню
Your Cart

Bronho Protect ( 500ml )

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Bronho Protect  ( 500ml )
Bronho Protect  ( 500ml )
Bronho Protect  ( 500ml )
Ново Промо -50 %
Bronho Protect  ( 500ml )
Bronho Protect  ( 500ml )
Bronho Protect  ( 500ml )
Bronho Protect ( 500ml )
БРОНХО ПРОТЕКТ Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк. Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печ..
495.00Ден
995.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BRONHO

БРОНХО ПРОТЕКТ

Пакување: 500мл, пластично пакување.

Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк.

Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печурка Реиши и витамин Ц и Д.

Редовниот внес на Бронхо Протект помага во:

• подобрување на имунитетот и одржување на имуната функција на организмот;

• заштита и одржување на функцијата на органите за дишење, при инфекции на горните и долните дишни патишта предизвикани од патогени микроорганизми и алергиски реакции;

• намалување на продукцијата на секрет, негово полесно исфрлање од телото, како и смирување на кашлицата.

Бронхо Протект е наменет за сите лица, деца над 4 годишна возраст и возрасни кои имаат потреба од зајакнување и одржување на имунитетот, деца и лица со инфекции и обструкции на горните и долни дишни патишта, посебно со инфекции и воспаленија не бронхиите и белите дробови и лица со ХОБС, лица со фиброза и пушачи.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).