меню
Your Cart

Aloe Royal (1+1) GRATIS

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Ново Промо -50 %
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Aloe Royal (1+1) GRATIS
Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5-20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата Алое Ројал е додаток на исхраната со 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) и матичен млеч, збогате..
995.00Ден
1,990.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ALOE

Пакување: 500мл, пластично пакување.

Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5-20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата

Алое Ројал е додаток на исхраната со 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) и матичен млеч, збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.

Редовниот внес на Алое Ројал помага во:

• подобрување на имунитетот и одржување на имуната функција на организмот;

• поддршка во спречување на развојот на инфекции на дишните патишта предизвикани од патогени микроорганизми;

• подобрување на нивото на енергија, сила и виталност на организмот;

Алое Ројал е наменет за сите лица, деца над 3 годишна возраст и возрасни кои имаат потреба од зајакнување и одржување на имунитетот, деца и лица со послаб имунитет склони кон чести настинки и инфекции, деца и лица со прележани воспаленија на бели дробови, постари изнемоштени лица со хронични болести, после операции.


Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).