Мени
Your Cart

CHIA THERAPY - со вкус на лубеница

CHIA THERAPY - со вкус на лубеница
CHIA THERAPY - со вкус на лубеница
CHIA THERAPYПакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена:  Напитокот може да се конзумира за освежување, подобрување на енергијата и хидрирање на организмот во било кој период од денот. Најдобро да се конзумира ладен. Чиата е добар извор на растителни влакна, омега 3 масти и прот..
80.00Ден
Без данок: 80.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: CHIA THERAPY

CHIA THERAPY

Пакување: 500мл, пластично пакување.

 

Дозирање и начин на примена:  Напитокот може да се конзумира за освежување, подобрување на енергијата и хидрирање на организмот во било кој период од денот. Најдобро да се конзумира ладен.

 

Чиата е добар извор на растителни влакна, омега 3 масти и протеини.

 

Намена: деца и возрасни за освежување, хидрирање

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).