G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови

Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
-30 %
Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
Pulmo Complex - препарат за заштита на бели дробови
ПУЛМО комплекс е додаток во исхраната кој содржи природни билни екстракти од кора од бор и пеперминт, куркумин, бета-каротен, биофлавоноиди и други фитоелементи со анти-инфламаторни, анти-оксидативни својства и имуно-модулаторни својства.Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на..
385.00Ден
550.00Ден
Без данок: 385.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: PULMO

ПУЛМО комплекс е додаток во исхраната кој содржи природни билни екстракти од кора од бор и пеперминт, куркумин, бета-каротен, биофлавоноиди и други фитоелементи со анти-инфламаторни, анти-оксидативни својства и имуно-модулаторни својства.

Пакување: 30 капсули, пластично пакување.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули, еднаш до два пати во денот со вода по оброк.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).