G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Extract od Reishi - препарат за имунитет и смирување

Extract od Reishi - препарат за имунитет и смирување
Extract od Reishi - препарат за имунитет и смирување
-30 %
Extract od Reishi - препарат за имунитет и смирување
Extract od Reishi - препарат за имунитет и смирување
Extract od Reishi - препарат за имунитет и смирување
Екстрактот од Реиши e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист екстракт од медицинската печурка Реиши (Ganoderma Lucidum), која има долга традиција и има адаптогено дејство во регулација на метаболизмот и здравјето.Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по обро..
150.00Ден
215.00Ден
Без данок: 150.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: REISHI
Екстрактот од Реиши e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист екстракт од медицинската печурка Реиши (Ganoderma Lucidum), која има долга традиција и има адаптогено дејство во регулација на метаболизмот и здравјето.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по оброк (најдобро по ручек).

Пакување: 30 капсули, пластично пакување.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).