G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Сите продукти - 3

2x Snail Complex + Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови
-41 %
Snail Complex -  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ СО ЕКСТРАКТ ОД СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО И МОБИЛНОСТА ВО ЗГЛОБОВИТЕ. Наменет е за лица кои страдаат од артритис и други оштетувања или повреди на зглобовите.Зошто SNAIL COMPLEX?Ги смирува болката и отокот во зглобовите;Го олесн..
1,190.00Ден 2,025.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
Алое Вера гел е додаток на исхраната намнет за поддршка и зајакнување на имунитетот, кој го комбинира моќните придобивки на алоето со витамините Ц, Д и цинкот на Алое Вера, и е збогатен со екстракт од аронија. Уникатна комбинација со синергистичко дејство;Тројна заштита за одбрана организмот;Кл..
1,790.00Ден
Без данок:1,790.00Ден
ELIXY Hyaluronic&Aloe vera Face cream 35+ - крема за нега на кожа
-50 %
ELIXY Hyaluronic&Aloe vera Face cream 35+  е крема која ја смирува и хидрира кожата поради присуството на алое вера и хиалуронска киселина. Погодна е за сите типови на кожа дури и за кожа која е сензитивна и воспалена.Кремата ја надополнува кожата со влажност, ја смирува, го сречува и олесн..
495.00Ден 990.00Ден
Без данок:495.00Ден
ELIXY Hyaluronic&Aloe vera Face cream 45+ - крема за нега на кожа
-50 %
ELIXY Hyaluronic&Aloe vera Face cream 45+  е наменета за зрела и возрасна кожа и истата содржи хранливи и хидрирачки состојки меѓу кои алое вера, хијалуронска киселина и колаген кои што заеднички формираат еден заштитен навлажнувачки филм на површината на кожата и ја штити од надворешни ште..
495.00Ден 990.00Ден
Без данок:495.00Ден
ELIXY Hyaluronic&Aloe vera Face cream 55+ - крема за нега на кожа
-50 %
ELIXY Hyaluronic&Aloe vera Face crame 55+  е наменета за возрасна кожа и истата содржи коензим Q10,алое вера екстракт и хиалуронска кисекина кои заеднички се синегрија на младоста. Коензимор Q10 е моќен антиоксиданс кој се бори против штетните радикали и спречува појава на поагресивни знаци..
495.00Ден 990.00Ден
Без данок:495.00Ден
100% WHEY Protein (1500g) + COLLAGEN PEPTIDES + гратис BCAA
-15 %
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земет..
3,280.00Ден 3,870.00Ден
Без данок:3,280.00Ден
Diet Shake со вкус на чоколадо -  заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Diet Shake со вкус на ванила - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
Diet Shake со вкус на јагода  - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -34 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
990.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:990.00Ден
BCAA + CREATINE MONOHYDRATE + L-GLUTAMINE гратис
-33 %
BCAA e додаток на исхраната во прав со вкус на јагода, со три есенцијални амино киселини (леуцин изолеуцин и валин) кои придонесуваат за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање. Содржи оптимален сооднос на аминокиселините со разгранет ланец..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
2x BCAA + CREATINE MONOHYDRATE гратис
-33 %
BCAA e додаток на исхраната во прав со вкус на јагода, со три есенцијални амино киселини (леуцин изолеуцин и валин) кои придонесуваат за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање. Содржи оптимален сооднос на аминокиселините со разгранет ланец..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
Прикажани 25 до 36 од 141 (12 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).