меню
Your Cart

Регулирање на тежина

Регулирање на тежина
Регулирање на тежина
Slim complex  + 2X Slim Fiber Set
Ново Промо
Пакување: пластични пакувања, 500мг, 30+60 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се зема 1 капсула Слим Комплекс заедно со 1 капсула Слим Фибер 2 до 3 пати на ден, 15-20 мин пред пред оброк, со голема чаша вода, Сетот Слим Комплекс и Слим Фибер е природен, дуален систем за подобра регулација ..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Diet Shots  ( 500ml )
Ново Промо
Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите. ДИЕТ ШОТС е додаток на исхраната наменет за регулирање на телесната тежина кој ги вклучува најмоќните билни екстракти (од зелено кафе, гуарана, гарсе..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Diet Shots  ( 500ml ) 2+1 Gratis
Ново Промо
Пакување: 500мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите.ДИЕТ ШОТС е додаток на исхраната наменет за регулирање на телесната тежина кој ги вклучува најмоќните билни екстракти (од зелено кафе, гуарана, гарсенија кам..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Glukomannan
Ново Промо
Опис  Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, 20 до 30 минути пред оброк со многу вода. Глукоманан е додаток на исхраната кој содржи 500мг растителни влакна од коренот Коњак и овозможува природна регулација на тежината и функцијата на дигестивниот систем. Редовниот уп..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).