меню
Your Cart

Регулирање на тежина

Регулирање на тежина
Регулирање на тежина
Thermo Gel & Cryo Gel
Ново Промо
THERMO + CRYO GEL е уникатен дуален систем наменет за намалување на целулитот и масните наслаги под кожата. Двата произвада имаат комплементарно и синергистичко дејство за растварање на мастите и целулитот и измазнување, затегнување и тонирање на кожата. THERMO GEL-от е антицелулитен гел ..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Slim complex + 2X Slim Fiber Set - препарат за слабеење
Ново Промо
Сетот Слим Комплекс и Слим Фибер е природен, дуален систем за подобра регулација на тежината и намалување на килограмите. Производите содржат уникатна комбинација на растителни екстракти (екстракт од јаболков оцет во прав, екстракт од цимет, (Cinnamomum spp.), екстракт од зелено кафе (Coffea Arabica..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Diet Shots (500ml) - препарат за слабеење
Ново Промо -50 %
ДИЕТ ШОТС е додаток на исхраната која помага во согорувањето и разградувањето на мастите и јаглехидратите, го забрзува метаболизамот и помага во регулирање на телесната тежина кој ги вклучува најмоќните билни екстракти (од зелено кафе, гуарана, гарсенија камбоџа, грејпфрут, цимет, црн бибер и јаболк..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).