меню
Your Cart

Зглобови и коски

Зглобови и коски
Зглобови и коски
Curcumactiv (500+250ml) - препарат за смирување болки и воспаленија
Ново Промо -28 %
Curcumactiv е храна за посебни медицински намени кој содржи C3 Complex и Bioperine - екстракт од бибер, збогатен со екстракти од рузмарин, коприва и босвелија за диететско регулирање на воспалителни процеси(инфламации) во организмот пропратени со отоци и болки (ревматоиден артритис, остеоартритис, г..
995.00Ден 1,390.00Ден
Без данок:995.00Ден
Snail Complex 30cps - препарат за заштита на зглобови
Ново Промо -50 %
Снаил Комплекс e додаток на исхраната со екстракт од полжав, екстракти од куркума, босвелија и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на зглобовите и сврзното ткиво. Содржи уникатна формула базирана на единствениот, оригинален Nutrilex протеински комплекс од секрет од полжав (со Алантоин).- ку..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови
Ново Промо
GLUCOSAMINE SULFATE е додаток во исхраната со глукозамин кој ја помага во одржување на нормалната функцијата на сврзното ткиво.Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакувањеДозирање и начин на употреба: Да се зема по 1 до 2 капсула на ден со оброк...
235.00Ден
Без данок:235.00Ден
Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка
Ново Промо
КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоактивни куркуминоиди, збогатен со екстракт од црн бибер за подобрена апсорпција. Пакување: 30 капсули, пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 ..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Curcumactiv (250ml) - препарат за смирување болки и воспаленија
Ново Промо
Curcumactiv е храна за посебни медицински намени кој содржи C3 Complex и Bioperine - екстракт од бибер, збогатен со екстракти од рузмарин, коприва и босвелија за диететско регулирање на воспалителни процеси(инфламации) во организмот пропратени со отоци и болки (ревматоиден артритис, остеоартритис, г..
395.00Ден
Без данок:395.00Ден
Liquid Collagen (250ml) - препарат за зглобови, кожа и коски
Ново Промо
Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина. Ваквата уникатна комбинација на колагенот може да се..
395.00Ден
Без данок:395.00Ден
Liquid Collagen (500ml) - препарат за зглобови, кожа и коски
Ново Промо
  Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина. Ваквата уникатна комбинација на колагено..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Liquid Collagen (2+1) - препарат за зглобови, кожа и коски
Ново Промо
  Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина.Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мер..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).