G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка

Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка
-30 %
Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка
КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоактивни куркуминоиди, збогатен со екстракт од црн бибер за подобрена апсорпција. Пакување: 30 капсули, пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по ..
228.00Ден
325.00Ден
Без данок: 228.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: KURKUMA
КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоактивни куркуминоиди, збогатен со екстракт од црн бибер за подобрена апсорпција.

Пакување: 30 капсули, пластично пакување.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по оброк.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).