G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови

Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови
-50 %
Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови
GLUCOSAMINE SULFATE е додаток во исхраната со глукозамин кој ја помага во одржување на нормалната функцијата на сврзното ткиво.Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакувањеДозирање и начин на употреба: Да се зема по 1 до 2 капсула на ден со оброк...
118.00Ден
235.00Ден
Без данок: 118.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Glucosamine

GLUCOSAMINE SULFATE е додаток во исхраната со глукозамин кој ја помага во одржување на нормалната функцијата на сврзното ткиво.

Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакување

Дозирање и начин на употреба: Да се зема по 1 до 2 капсула на ден со оброк.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).