Мени
Your Cart

Beauty Collagen (500ml) - препарат за зглобови, кожа и коски

Beauty Collagen (500ml) - препарат за зглобови, кожа и коски
-18 %
Beauty Collagen (500ml) - препарат за зглобови, кожа и коски
  Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина. Ваквата уникатна комбинација на колагенот мож..
895.00Ден
1,095.00Ден
Без данок: 895.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Reward Points: 800
  • Модел: KOLAGEN
Тагови: Beauty Collagen (500ml)

Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина. Ваквата уникатна комбинација на колагенот може да се искористи за обнова на колагенската структура во кожата, зглобовите, коските и сврзното ткиво насекаде во организмот.
Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден, пред оброк. Најдобро наутро пред јадење.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).