меню
Your Cart

Опрема

Опрема

Опрема

PU RUBBER - PINK
Ново Промо
Premium Pu Rubber Mat  Подлоги за вежбање Premium Pu Rubber Mat е најмодерната и најбараната подлога за вежбање моментално во светот! Оваа подлога ќе го направи вашиот тренинг удобен и хигиенски. Направен е од природна гума на која нема повеќе да се лизгате при вежбање а исто така е доста..
2,990.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
PU RUBBER - PURPLE
Ново Промо
Premium Pu Rubber Mat Подлоги за вежбањеPremium Pu Rubber Mat е најмодерната и најбараната подлога за вежбање моментално во светот! Оваа подлога ќе го направи вашиот тренинг удобен и хигијенски. Направен е од природна гума на која нема повеќе да се лизгате при вежбање а исто така е доста издржл..
2,990.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
TPE YOGA MAT - BLUE
Ново Промо
Eko TPE Mat Подлога за вежбањеEko TPE Mat за вежбање направен е од мека и нелизгава термопластична гума.Самата структура го ублажува притисокот со што вашиот тренинг го прави удобен и стабилен. Идеален е за почетници. Овој мат ви пристига со практично пакување во трака за лесно носење.&nbs..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
TPE YOGA MAT - GREEN
Ново Промо
Eko TPE Mat Подлога за вежбањеEko TPE Mat за вежбање направен е од мека и нелизгава термопластична гума.Самата структура го ублажува притисокот со што вашиот тренинг го прави удобен и стабилен. Идеален е за почетници. Овој мат ви пристига со практично пакување во трака за лесно носење.* Ди..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Tpe yoga mat - pink
Ново Промо
Eko TPE Mat Подлога за вежбањеEko TPE Mat за вежбање направен е од мека и нелизгава термопластична гума.Самата структура го ублажува притисокот со што вашиот тренинг го прави удобен и стабилен. Идеален е за почетници. Овој мат ви пристига со практично пакување во трака за лесно носење.&nbs..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).