G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Vitamin B6 (30tbl/10mg)

Vitamin B6 (30tbl/10mg)
-30 %
Vitamin B6 (30tbl/10mg)
Витамин Б6 е храна за посебна медицинска намена за диететско регулирање на состојби на недостаток од витамин Б6.Начин на употреба: 1 таблета дневно со оброк и многу вода...
228.00Ден
325.00Ден
Без данок: 228.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: B6

Витамин Б6 е храна за посебна медицинска намена за диететско регулирање на состојби на недостаток од витамин Б6.

Начин на употреба: 1 таблета дневно со оброк и многу вода.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).