G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)

SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)
-30 %
SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)
Металонин е додаток во исхраната кој придонесува за намалување на времето потребно за да заспиете и му помага на телото да се прилагоди на промените на временската зона.Состав: Една таблета содржи 3мг Мелатонин.Начин на употреба: 1 таблета на ден, со многу вода, по можност еден час пред спиење...
228.00Ден
325.00Ден
Без данок: 228.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: SLEEP

Металонин е додаток во исхраната кој придонесува за намалување на времето потребно за да заспиете и му помага на телото да се прилагоди на промените на временската зона.

Состав: Една таблета содржи 3мг Мелатонин.

Начин на употреба: 1 таблета на ден, со многу вода, по можност еден час пред спиење.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).