меню
Your Cart

Brain Active - суплемент за мемориja и концентрациja

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Brain Active - суплемент за мемориja и концентрациja
Ново Промо -50 %
Brain Active - суплемент за мемориja и концентрациja
БРАИН ПРОТЕКТ е  храна за посебни медицински  намени за зачувување и јакнење на меморијата и конгитивната функцијата на мозокот.Ги подобрува меморијата, конгитивното учење, менталниот фокус  и концентрацијата. Придонесува за намалување на анксиознооста.Состав: Bacopine®, eкстракт од печуркa Лавовска..
499.00Ден
995.00Ден
Без данок: 499.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Brain Protect

БРАИН ПРОТЕКТ е  храна за посебни медицински  намени за зачувување и јакнење на меморијата и конгитивната функцијата на мозокот.Ги подобрува меморијата, конгитивното учење, менталниот фокус  и концентрацијата. Придонесува за намалување на анксиознооста.

Состав: Bacopine®, eкстракт од печуркa Лавовска грива , Centelin®, екстракт од дива боровница, екстракт од Зелен чај,  екстракт од плод од нони, екстракт од Рузмарин, витамини од групата Б (Б3,Б5,Б6 и Б2), BioPerine®. Придружни состојки малтодекстрин, карбоксиметил целулоза.

Начин на употреба: Да се земаат по 1-2 капсули на ден.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).