меню
Your Cart

Epimedium Complex

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Epimedium Complex
Epimedium Complex
Ново Промо
Epimedium Complex
Epimedium Complex
Epimedium Complex
Опис  Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите. Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на ..
495.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: EPIMEDIUM

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.
Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите.

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк или 30-40 минути пред потребата од подобрување на енергијата и перформансите.

ЕПИМЕДИУМ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи специфични билни екстракти и е наменет како поддршка во подобрување на перформансите, енергијата и издржливоста, односно одржување на здравјето и функцијата на репродуктивниот систем кај мажте.

Редовниот внес на Епимедиум Комплекс обезбедува:
- уникатни билни екстракти од епимедиум, трибулус, лесер галангал, мака и женшен кои помагаат во зголемување на желбата и интересот за интимност, воедно подобрувајки ги способностите за перформан;
- билни екстракти како мака, ѓумбир и трибулус кои ја подобруваат енергијата, силата и издржливоста на машкиот организам;
- фитоелементи од екстрактите од коприва, семки од тиква и други, кои помагаат во одржување на здравјето и функцијата на простатата и репродуктивниот систем на мажите.

ЕПИМЕДИУМ КОМПЛЕКС е додаток во исхраната наменет за мажите кои имаат потреба од подобрување на перформансите во интимната врска, подобрување на силата, издржливоста и способноста за сексуален однос и одржување на плодноста и здравјето на репродуктивниот систем.

 

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).