меню
Your Cart

Mega Multivitamin 500ml (1+1) GRATIS

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Mega Multivitamin 500ml (1+1) GRATIS
Ново Промо -50 %
Mega Multivitamin 500ml (1+1) GRATIS
Име на производ: МЕГА МУЛТИВИТАМИНПроизводство Натура Терапи Дооел Скопје Пакување: PVC, 500ml течност Начин на примена: Препорачана употреба е 2 пати на ден по 20 мл. А може да се користи 1 до 2 пати на ден по 20 мл. Наменет е за возрасни и деца над 15 години. Пред употреба да се промеша! Ре..
995.00Ден
1,990.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Мега Мултивитамин

Име на производ: МЕГА МУЛТИВИТАМИН

Производство Натура Терапи Дооел Скопје
Пакување: PVC, 500ml течност
Начин на примена: Препорачана употреба е 2 пати на ден по 20 мл. А
може да се користи 1 до 2 пати на ден по 20 мл. Наменет е за возрасни и

деца над 15 години. Пред употреба да се промеша!

Редовниот внес на Мега Мултивитаминот помага во:
- Значително зголемување на енергијата и силата преку ден;
- Одржување на виталноста и младоста на телото (го успорува
стареењето и оштетувањето на органите);
- Подобрување на крвната слика и превенција од анемија;
- Ги одржува здрави срцето и крвните садови, црниот дроб, цревата
и другите органи;
- Одржување на добриот имунитет и заштита од инфекции и
болести;
- Одржување на добра детоксикација, чистење на телото од токсини
и заштита на црниот дроб;
- Одржување на функцијата на мозокот и концентрацијата;
- Подобрување на целиот метаболизам на телото.

Намена: Мега мултивитаминот е наменет за сите возрасни лица кои
сакаат добро здравје и виталност, лица кои имаат потреба од поддршка
на здравјето, метаболизмот и работата на органите, лица кои сакаат
повеќе енергија, лица кои сакаат да останат витални и да го спречат
стареењето, динамични лица кои немаат доволно време да обрнат на
исхраната, лица кои имаат многу динамичен живот и оптоварувања како
и сите болни лица на кои им треба енергија и општа поткрепа на
организмот.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).